Aktuality

Longboard camp poprvé v Praze!

03.03.2017

Vážení klienti,

po vzoru zlínské pobočky Vám přinášíme příležitost i v Praze přihlásit své dítě na longboard camp, který se uskuteční ve dvou termínech v Praze 11! 

Camp probíhá standardně jako příměstský inline tábor či freestyle camp. Výuka se uskuteční na vyhrazené části parkoviště u VŠCHT a na přilehlé cyklostezce v Kunratickém lese. Camp je určen pro děti od 7 do 15 let a je například vhodný pro děti, které již absolvovali vícekrát náš inline tábor a chtějí zkusit něco nového.

Starat se o Vaše děti budou zkušení instruktoři, kteří mají dlouholeté zkušenosti s longboardem a věnují se mu i na závodní úrovni. Děti se naučí ovládat jízdu na longboardu, prvky dancingu a freestylu, vše bezpečnou a hravou formou tak, aby se longboard mohl stát jak dopravním prostředkem, tak zároveň zábavou pro volný čas. Více informací naleznete zde.

Stejně jako u inline freestyle campu nabízíme do konce dubna slevu 400 Kč (sleva je již v aktuální ceně započtena, od 1. 5. bude cena navýšena) a samozřejmě také věrnostní slevu, pokud jste naše služby využili již v minulých letech.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na léto!

Mgr. Tomáš Urbánek
mail: tomas@hepaoutfit.cz
tel: 721 086 655

Poslední novinky