Aktuality

Pražské termíny vypsány!

17.01.2018

Pomalu, ale jistě se blíží letní školní prázdniny a s nimi i spousta novinek s HEPA Outdoor Fitness. V Praze jsme pro vás otevřeli dvě nové pobočky na Jarově, v areálu multifunkčního hřiště Habrová (Praha 3) a ve Štěrboholech (Praha 10) v areálu Obchodního centra EUROPARK. Více informací o těchto pobočkách se dozvíte zde. Jelikož jsme v těchto lokalitách noví, budeme moc rádi, pokud byste nás doporučili vašim známým :)

Samozřejmě pokračujeme na Chodově a v Dolních Chabrech. Na Chodově jsme pro vás vypsali 7 termínů příměstských inline táborů, 1 termín freestyle campu a 2 termíny longboard campu. V Dolních Chabrech pak 4 termíny inline táborů a 1 freestyle camp.

Sleva za včasnost (při podání a zaplacení přihlášky do konce dubna) je v ceně již započítána, respektive 1. 5. budou ceny navýšeny.

Připravili jsme pro vás ještě jednu novinku a to možnost vyzvednutí dítěte o hodinu později, respektive do 17:00! Vyslyšeli jsme tak mnohaleté přání řady z vás, pro které byl konec táborů v 16:00 brzký skrze pracovní vytížení. Tuto možnost poskytujeme s příplatkem 200 Kč za celý týden a je potřeba v přihlášce zakliknout ANO v poli "Pozdější vyzvednutí mezi 16-17 hod."

Přihlášky můžete podávat na www.hepaoutfit.cz nebo www.inlinetaborpraha.cz, výsledek je totožný. Sledujte také náš FacebookInstagram, kde budeme průběžně zveřejňovat informace ohledně novinek a soutěže!

Děkujeme za váš zájem a nemůžeme se již léta dočkat!

Tým HEPA Outdoor Fitness Praha

Poslední novinky