Aktuality

Termíny pražské inline školy 2017 vypsány!

23.01.2017

Vážení klienti,

přestože aktuálně v ČR probíhá "doba ledová" vypsali jsme pro Vás již termíny letních příměstských táborů inline bruslení, kdy nás budou pravděpodobně trápit opačné teploty, abyste měli možnost naplánování prázdninového harmonogramu zavčasu.

Již tradičně pátý rok se na Vás budeme těšit na Chodově a v Dolních Chabrech. Aktuálně také probíhají jednání o nových dvou lokalitách - Praha 6 (okolí parku Ladronka) a Pankrác, bohužel však zatím nemůžeme termíny vypsat. Pokud se tak v následujících týdnech stane, v případě zájmu Vám místo tábora bezplatně změníme.

Při podání přihlášky do konce dubna nabízíme slevu 300 Kč (sleva je již v aktuální ceně započtena, od 1. 5. bude cena navýšena) a samozřejmě také věrnostní slevu, pokud jste naše služby využili již v minulých letech a to 300 Kč pomocí použití slevového kódu v procesu přihlášky, který jste obdrželi na e-mailovou adresu z kterou jste uvedli do přihlášky v minulých letech.

Po loňské úspěšné premiéře freestyle campů jsme je opět zařadili do naší nabídky po jednom termínu na obou pobočkách. Podmínkou pro účast je zvládnutí pokročilé jízdy na in-line bruslích (více zde) a tábor je také kapacitně omezen.

V případě, že Vám žádný z vypsaných termínů nevyhovuje a máte vážný zájem o některý z NEVYPSANÝCH termínů, neváhejte se na mě obrátit - budu takovéto žádosti evidovat a v případě naplnění minimálního počtu dětí (10), termín otevřeme.

Pokud byste měli další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na léto!

Mgr. Tomáš Urbánek
tomas@hepaoutfit.cz
721 086 655

Poslední novinky